Kendall Jenner

0
2817

Kendall Jenner

Kylie Jenner ve Khloe Kardashian’ın hamileliği, Kim Kardashian’ın ise taşıyıcı anneden bebek sahibi olacağı haberleri magazin ve Kardashian ailesinin gündeminden düşmüyor. Ancak diğer kardeşlerde gündeme gelmek için boş durmuyor. Instagramda hesabında kalçasının fotoğrafını paylaşan Kendall, ablası Kim Kardashian’ı kıskandıracak gibi duruyor.

Kardashian/Jenner ailesinin süper model üyesi Kendall Jenner, ününü kalçalarına borçlu olan ablası Kim Kardashian’ı kıskandıracak bir paylaşımda bulundu.

Aynadan kalçalarının fotoğrafını çekip paylaşan Kendall, takipçilerinin photoshop ve estetik iddialarından da kaçamadı.

Kendall’a ‘gerçek hayattaki vücudunuz ile instagram’daki vücudunuz çok farklı! Neden bu kadar sahtesiniz?’ yorumları yapıldı.

Kendall Jenner kimdir?

Kendall Jenner, 3 Kasım 1995 yılında Los Angeles’ta dünyaya gelmiştir. Manken ve televizyon kişiliğidir. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kylie Jenner adında öz kız kardeşi anne tarafından Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur.

Kendall ilk olarak kız kardeşi Kylie ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında kendini gösterdi. 14 yaşında Wilhelmina modellik ajansı ile anlaşma sağlayarak modellik kariyerine başlamış oldu. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kylie ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçildiler. 2012 yılında ise Teen Vogue dergisine kapak olmuştur. Gerçek ününü üvey kardeşleriyle birlikte yer aldığı Keeping Up with the Kardashians şovuyla yapmıştır