ABD bunu konuşuyor…Melania Trump’la skandal!

0
3089

ABD, tartışma yaratan başkanları Donald Trump’ın eşi Melania Trump’ı konuşuyor… Melania Trump’ın gündeme  önceki gün çekilen görüntüler. Basının karşısına çıkan Trump yanında Melania ile açıklamada bulunurken, First Lady’nin aşırı büyük gözlük takması “Melania dublör mü kullanıyor” tartışmalarını gündeme getirdi.

ABD First Lady’si Melania Trump’ın sürekli güneş gözlükleri takması ve ‘normal’ görüntüsünden uzak bir görüntü vermesi, komplo teorisyenlerini harekete geçirdi

First Lady Melania Trump’ın sürekli güneş gözlükleri takması ve ‘normal’ görüntüsünden uzak bir görüntü vermesi kuşkuları artıyor.

Başkan Trump’ın kasırga felaketinin yaşandığı Porto Riko’ya yönelik ziyaretinde yanın bulunan kadının Melania Trump’a benzemedi ve dublörü olduğu iddia ediliyor.

TRUMP YANINDA OLMAYAN BİR İNSANI ANLATIR TAVIRDAKONUŞMAKTA

Trump’ın Porto Riko ziyaretinde, eşi Malenia Trump’ın yanında olmasına rağmen kurduğu cümle de oldukca dikkat çekti.

“Benimle birlikte tam buraya gelen eşim, Melania Trump” Trump’ın eşi yanında olmasına rağmen kendisiyle birlikte gelen ancak yanında olmayan bir insanı anlatır tonda konuşması ise komplo teorisi seven kişilerin eline koz verir nitelikte….

Birçok kişi, Trump’ın eşinin yanında olmasına rağmen, yanındamış gibi çalıştığını Melania Trump’ın aslında başka bir yerde olduğunu doğrular gibi olduğunu belirtiyor…