KIŞ SEZONUNA HAZIR MIYIZ?

0
2270

HANGİ KABANLAR FAVORİNİZ?

Kış aylarının olmazsa olmazı, en kilit parçasıdır kaban. Göz kamaştıran, kusursuz nitelikte bir parçaya sahipseniz içinize giydiğiniz kıyafette daima şık gözükecektir.

2017 kış sezonunda öne çıkan kaban modelleri ile birlikte ne tür kombinler hazırlarsak daha trend, daha şık ve daha stil sahibi görünebiliriz bakalım.

Minimal kombinlerinizin ahengini gri uzun bir kabanla koruyun!

Minimal giyinmeyi seviyorsanız, bir jean, bir t-shirt ya da basic bir kazak genellikle kombin tercihleriniz arasındaysa, bu uyumu bozmayacak, görüntünüzü hareketlendirmeyecek ancak görüntünüze şıklık ve yalınlık katacak gri bir kaban seçimi doğru bir tercih olacaktır.

Klasik kabanlar her zaman göz alıcıdır!

Klasik kaban gündelik şıklığınızda size eşlik eden en önemli parçalardan biridir. Kaşe kumaştan tasarlanmış, siyah, kahve, camel tonlarında klasik kabanlar hem spor hem de şık kıyafetlerinizle uyumlu bir görüntü sergileyecektir. Ancak klasik modellerden şaşmayıp, renklerle biraz oynamak istiyorsanız, alışılmışın dışına çıkarak soft renklerin gücünden ilham alabilirsiniz. Bu konuda size pembeler, maviler ya da yeşiller yardımcı olacaktır.

Siyah kombinlerin asaletini vahşi doğadan ilham alarak taçlandırın!

Çabasız şıklığın en güzel yollarından biri siyah parçaları bir araya getirmektir. Siyahın asaletini vurucu bir parçayla perçinleştirmek ise vahşi doğadan gelen enerjiyle mümkün olabilir. Leopar desenli bir kaban tüm görüntünüzü bambaşka bir havaya sokacaktır, denemenizi tavsiye ederimm.

Kışın bir diğer vazgeçilmezi kürk de size sıcacık kombinler sunuyor!

Rengarenk kürkler de (tabi ki gerçek olmayanları) kabanlar kadar size sıcak bir kış vaat ediyor. Kürkün kombine kattığı ihtişamlı havayı renklerle modernize etmek de mümkün. Kış aylarında kürkü sokak stilinize katabileceğiniz gibi, kürk detayları olan kabanlardan da yardım alabilirsiniz.