Berker Esen CHP Parti Meclisi Üyeliğine Seçildi

0
228

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Parti Meclisi üyeliğine seçildiğini duyurarak şu ifadelere yer verdi.

”Örgütümüzün ve kurultay delegelerimizin desteğiyle az önce Parti Meclisi Seçim’inden çıkan sonuca göre Parti Meclisi Üyesi seçildiğimi sizlerle paylaşmaktan onur duyarım.

Parti meclisi seçimi başlamadan 2 saat öncesinde adaylığımızı açıklamamıza, hiçbir kapsamlı çalışma yapmamamıza rağmen beni Parti Meclisi Üyeliği’ne layık gören Cumhuriyet Halk Partisi örgütlerimize ve kurultay delegelerimize çok teşekkür ediyorum.

2024 yerel seçimlerindeki parti hedeflerimiz ve 2028’deki iktidar yolunu arşınlamamız için şimdi her zamankinden daha fazla çalışma vakti. Gençliğe yer verin, iktidara gidelim anlayışımızdan asla ve asla taviz vermeyeceğimi kuvvetle ifade etmek isterim. Bu göreve gelmemde yılmak bilmeden çalışan yuvam olarak gördüğüm, ailem olarak gördüğüm Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Örgütü’me, Türkiye’nin her bir yanındaki Cumhuriyet Halk Partililere ve kurultay delegelerimize çok teşekkür ediyorum.”

Berker ESEN

CHP Parti Meclisi Üyesi