İYİ Parti İlçe Teşkilatı’ndan İmza Kampanyası

0
1087

İyi Parti Silivri İlçe Başkanı Avukat Ozan Ersaraç ve İyi Parti İsttanbul 3.Bölge Milletvekili Ümit Beyaz imza kampanyası başlattı.

Silivri Cezaevi’nin adının değişmesine yönelik başlatılan imza kampanyası için İlçe Başkanı Ozan Ersaraç şu açıklamayı yaptı;

Kıymetli hemşehrilerim,

Silivri’miz hepimiz için çok değerli; bu kenti ve bu kentte yaşamayı seviyoruz.

Silivri her dönem doğasıyla, deniziyle, balığıyla, yoğurduyla, tarım sahalarıyla bir marka haline geldi.

Ancak ne yazık ki Silivri’miz son yıllarda, mevcut iktidar eliyle, bir Cezaevi ve Atık Toplama Tesisi markası halini almaya başladı.

Hatta bu negatif markalaşma öyle bir hal aldı ki; cezaevinden kasıtla “Silivri soğuktur şimdi.” Cümlesi sosyal medyada muhalif paylaşımlara yorum olarak fenomen hale geldi.

Silivri, eskiden olduğu gibi, kültürü ve tarihi ile bir marka olmalı.

Silivri yeniden yoğurduyla, deniziyle, ormanlarıyla marka olmalı.

Silivri’mizi FETÖ eliyle, Ergenekon ve Balyoz kumpasları döneminde oluşturulmuş, bir ZİNDAN MARKASI olmaktan kurtarmak istiyoruz.

Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü’nün adının değiştirilmesi ve Silivri’nin bir ZİNDAN MARKASI olmaktan kurtarılması için kampanyamızı bugün itibariyle başlatıyoruz.

İYİ Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekilimiz sayın Ümit Beyaz’ın da destekleriyle TBMM ve Adalet Bakanlığı nezdinde yapacağımız girişimleri ilçemiz genelinde yürüteceğimiz bir imza kampanyası ile de destekleyeceğiz.

Silivri hepimizin derdi, hepimizin sevdası, hepimizin geleceğidir.

Bu sebeple tüm hemşehrilerimizi, Sivil Toplum Kuruluşlarımızı, tüm siyasi partileri, kamu kurum ve kuruluşlarımızı, spor klüplerimizi destek olmaya; Silivri’yi ZİNDAN MARKASI olmaktan kurtarmak için beraberce hareket etmeye davet ediyorum.

Gayret bizden, tevfik Allah’tan.

Av. Ozan ERSARAÇ
İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı

Kampanya İçin – https://www.change.org/p/t-c-adalet-bakanlığı-silivri-cezaevinin-adi-değiştirilsin?recruiter=169177139&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_petition&recruited_by_id=0f5f6d20-59f1-11e4-b023-63b390d4910d&utm_content=fht-14267834-tr-tr%3Av4&fbclid=IwAR3WulhnLqUaPRnUxsME2UnLqMd6VMrH9X5hjU_Ds1doY99alPgQifvsFjw