Ak Parti İlçe Teşkilati ve İBB’den İlçe Taraması

0
1278

Mutlu BOZOĞLU ve Ak Parti Silivri İlçe Teşkilatı, İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı 50 kişilik ekip ile birlikte Silivri’de saha taraması gerçekleştirdi. Silivri’deki kurum kuruluşları, esnafları ve halkı dinleyerek çözüm adına onlardan öneri, şikayet ve bilgiler topladılar.

Ak Parti Silivri İlçe teşkilatı sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu şekilde;

“AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz gün dediğimiz gibi; ‘ Bizim Silivri’ye borcumuz var.’ İşte biz Silivri’ye olan hizmet borcumuzu ödemek adına, Silivri’de yaşayan bütün hemşerilerimizin, bütün kurum ve kuruluşların, bütün esnaflarımızın sıkıntı ve şikayetlerini, öneri ve isteklerini, kısacası bizden bekledikleri hizmetleri yerinde dinlemek, yaşanan sorunları yerinde tespit etmek ve birebir ilişkilerle samimi bir şekilde çözüm üretmek adına, İBB’yi harekete geçirdik.

TALEP VE SORUNLARA YERİNDE ÇÖZÜM EKİBİNDEN ANINDA MÜDAHALE
İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğümüze bağlı 3 ayrı şeflikten gelen konusunda uzman 50 personelden oluşan ekiplere teşkilat mensuplarımız ile birlikte bizde iştirak ederek birçok kurum ve kuruluşa ziyarette bulunduk. Bu ziyaretler kapsamında, Silivri Devlet Hastanesi ve Selimpaşa EK Hizmet binasında tedavi gören hastalar, İlçemizde bulunan Aile Sağlığı Merkezleri, Emniyet, Tapu, Adliye, Müftülük gibi bütün resmi kurum ve kuruluşlar, STK temsilcileri, dernekler, odalar, gazilerimiz, 600’e yakın esnaflarımız birebir ziyaret edildi. İlçe merkezinde ve kipa avm önünde kurduğumuz mobil iletişim araçlarımızla yaklaşık 400 vatandaşımızın talep ve önerileri dinlenerek çözüm sağlandı. 2 Minibüs, 1 otobüs, 5 küçük araç ve 2 mobil iletişim aracımız sürekli sahadaydı. Aynı ekip ve ekipmanla saha taramalarımız Silivri’de rutin olarak devam edecek.

SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER HAN SİLİVRİ HALKININ YANINDA VE HİZMETİNDEYİZ
Şunu çok açık ve net söylemeliyim ki; Bizler bu koltuklara yan gelip yatmak için gelmedik. Bizler Silivri halkına hizmetkar olmaya geldik. Silivri’ye hak ettiği değeri, hak ettiği hizmeti yaşatmaya geldik. Bizim anlayışımızda sadece seçimden seçime ortalıkta gezmek yok. Bizim anlayışımızda boş laf üretmek yok, bizim anlayışımızda boy boy resimlerle halkı aldatmak kandırmak yok. Biz laf değil iş üretiyoruz, proje üretiyoruz ve faaliyete geçiriyoruz. Daha güzel bir Silivri için gece gündüz çalışıyoruz.
Çok yakında yeni projelerle sine Silivri’mizin yüzünü güldüreceğiz. Buradan bir kez daha Silivri için her istediğimizi yerine getiren, Başta İBB Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal bey olmak üzere İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğünün nezdinde bütün müdürlüklere ve daire başkanlarımıza ilçem ve teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği ile inşallah Silivri’yi hep beraber hizmete doyuracağız ve Silivri’yi hep beraber kalkındıracağız.

Silivri TV – silivri.tv.tr