2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Silivri’de müdürler kurulu toplantısı yapıldı

0
1749

Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay’ın, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Şen’in ilçemizdeki tüm resmi-özel okul müdürlerinin katılımıyla Özel Mektebim Kampüsü konferans salonunda gerçekleşti..

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay toplantıda yaptığı konuşmasında; “Tüm idareci arkadaşlarımla öğrencilerimiz için geleceğimiz için ekip ruhu içerisinde azimle çalışarak inşallah birlikte çok daha güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Tüm kurum müdürü arkadaşlarıma, öğretmenlerimize, öğrencilerimize yeni öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi. Yeni açılan Mektebim Kampüsünün de ilçemize hayırlı olmasını diledi.

Toplantıda, ilçemizde göreve yeni başlayan idareciler tanıştırıldı ve yeni görevlerinde başarılar dilendi. Aşağıdaki gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yeni Müfredat İle İlgili Yapılan Çalışmalar. Akademik Başarıyı Etkileyen Faktörler Ve Alınması Gereken Tedbirler. Devam – Devamsızlıkla İlgili Alınacak Tedbirler Sosyal, Kültürel Etkinlikler Ve Proje Çalışmalarının Değerlendirilmesi. Medeniyet Ve Değerler, Medeniyet Ve Düşünce Kulüplerinin Çalışmaları. İlçe Programları Ve Bu Programlarda Dikkat Edilecek Hususlar Okul Kantinleri Ve Öğrenci Sağlığı Hakkında Bilgilendirme. Okul Sporları, Lisanslı Öğrenci Sayıları Hakkında Bilgi Verilmesi. Destekleme Ve Yetiştirme Kursları. Taşımalı Eğitim Uygulamaları Ve Okul Servisleri. Okullarda Güvenlik Tedbirleri

Dilek ve önerilerin ardından toplantı sona erdi.